top of page
Jóga pro psychickou pohodu
Lucie Königová

Záznam semináře z 10.4. je platný do neděle 18.4. 24:00 hod. Stále je možné zakoupit přístup, pokud jste online vysílání nestihli. Bylo to báječné. 

Cena: 490 Kč

Platba na 1004173034/3030 (do poznámky Vaše jméno, email + "webinar"). Po zaslání potvrzení o platbě Vám odkaz na seminář odešleme.

Pod vedením jedné z nejzkušenějších českých jógových lektorek Lucie Königové projdete praktickým webinářem na podporu Vašeho psychického zdraví pomocí cvičení, dechové praxe, návyků v běžném dni, životosprávy a mnoha dalších tipů z různých oblastí. Podpořme svou psychickou pohodu a zdraví, na dálku, ale stále spolu:)

IMG_1596.jpg

Jedním z nejčastěji zmiňovaných přínosů jógy je odbourávání stresu. Účelem jógových pozic v klasické józe nikdy nebyla pouze zdatnost těla. Cílem ásan je ovlivnit naši mysl, fungování smyslů a to, jak vnímáme sebe a svět. 

 

Webinář bude velmi praktický a nabídne vám:

  - jednoduché a snadno začlenitelné rituály na podporu psychického zdraví

  - fyzická, dechová a mentální cvičení na podporu psychické pohody

  - tipy z oblasti životosprávy a návyků běžného dne 

  - poznatky jógy, ájurvédy i moderní psychologie, jak nahlížet na úzkostné a depresivní stavy a umět je zvládat a mírnit a 

    dokázat jim i předcházet

  - prezentaci a přehled hlavních tipů a doporučení v PDF pro každého účastníka webináře.

Začněte tam, kde jste. S tím, co máte. Tak, jak to zrovna jde.

Webinář bude probíhat online formou. Součástí bude i možnost psát Lucii dotazy, na které Vám během webináře odpoví. 

Lucie studuje, praktikuje a učí jógu a jógovou terapii v návaznosti na tradici Šri T. Krišnamačariji. Měla možnost a štěstí studovat s řadou inspirativních učitelů, jimž vděčí za mnohé (zejména Marcele Mikešové, Paddy McGrath, Susi Hately a Godfreymu Devereux). Jejími hlavními učiteli jsou Sri A. G., Indra a Ganesh Mohanovi, jež chová ve velké úctě a lásce a u nichž už více než 10 let studuje jógovou terapii včetně ájurvédy. Zdaleka největším učitelem je jí život sám. Lucie vnímá cestu jógy jako cestu k uzdravení a osvobození, k vyrovnanosti a smíření, vnitřnímu klidu, radosti, hravosti a harmonii. Je přesvědčena, že dále a hlouběji můžeme leckdy proniknout spíše odevzdáním než úsilím. Na svých lekcích se Lucie snaží inspirovat studenty, aby se pokoušeli jít za hranice snadného a zřejmého. Nyní se zaměřuje především na individuální práci se studenty, na míru šité sestavy a citlivé provázení studentů na jejich vlastní jógové pouti, několik posledních let I v učitelském výcviku Jóga jako vědomá cesta. Je autorkou publikace Jóga z obýváku.

https://linktr.ee/luciekonigova 

bottom of page