Kurz Jóga pro mírně pokročilé

Daniela Pařízková

Po dobu uzavření studia kurz pokračuje online a je otevřen i pro další klienty. Další otevřené lekce probíhají pouze online podle Rozvrhu. 

Současní účastníci kurzu obdrželi všechny informace v mailu 11. 10. 2020.

Středa   9:00 - 10:00

Úroveň 1 - 3

23.9.2020 - 27.1.2021

(lekce není 28.10., 23.12., 30.12.)

Cena 3040 Kč / 16 lekcí

Přihlášky: ZDE

Volná místa v kurzech jsme otevřeli všem za platbu online 210 Kč (neplatí Permice ani Náhrady). Upozorňujeme, že kurzy mají ucelený obsah a lekce na sebe tématicky navazují. Rezervace zde

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 4 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet Náhradu. Náhradou lze "zaplatit" jakoukoli otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Platnost Náhrad vyprší
14 DNÍ PO SKONČENÍ KURZU.

Provozní řád a storno podmínky ZDE

V kurzu si připomeneme základy naší jógové praxe a budeme ji dále rozvíjet. Do nejznámější jógové série Pozdravu Slunce ve stylu hatha jogy budeme postupně včleňovat další méně i více náročné pozice v různých variantách a s častým využitím pomůcek.

 

Rozhýbáme páteř a klouby, posílíme a protáhneme svaly i pojivové tkáně, zlepšíme svou sílu a mobilitu, ale i stabilitu, klid a spokojenost z vědomého pohybu. Uvědomění našeho dechu, zaměření mysli i celková relaxace budou nedílnou součástí každé lekce.

 

Malá skupina nám umožní individuálnější přístup k nalezení správného a vhodného provedení pozic pro každého z Vás.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

s láskou
© 2019 Aloha jóga