Kurz Jóga pro úplné začátečníky

Daniela Pařízková

Čtvrtek   9:00 - 10:00

Úroveň 0 - 1

24.9.2020 - 19.11.2021

(lekce není 29.10.)

Cena 1520 Kč / 8 lekcí

Přihlášky: ZDE

27.11.2020 - 28.1.2021 (lekce není 24.12., 31.12.) Cena: 1520 Kč / 8 lekcí

Volná místa v kurzech jsme otevřeli všem za platbu online 210 Kč (neplatí Permice ani Náhrady). Upozorňujeme, že kurzy mají ucelený obsah a lekce na sebe tématicky navazují. Rezervace zde

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 4 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet Náhradu. Náhradou lze "zaplatit" jakoukoli otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Platnost Náhrad vyprší
14 DNÍ PO SKONČENÍ KURZU.

Provozní řád a storno podmínky ZDE

Krátký kurz představuje základy jógové praxe těm, kteří s jógou začínají (možná již po několikáté:)). Procvičením základních zásad a dovedností posune na jógové cestě i mírně pokročilé. Zaměříme se na provedení jógových pozic a jejich vzájemné přechody i napojování do krátkých sekvencí, které pak budete moci samostatně praktikovat.

Rozhýbáme páteř a klouby, posílíme a protáhneme svaly i pojivové tkáně. Zlepšíme svou sílu a mobilitu, ale  i stabilitu a spokojenost z vědomého a pestrého pohybu. V každé lekci budeme rozvíjet i uvědomění svého dechu a rozšířeních dechových návyků. Zaměříme se na koncentraci a zklidnění naší mysli i celkové relaxaci těla a mysli.

Výuka bude probíhat ve stylu hatha jógy za využití znalostí z jógové terapie, kineziologie a principů zdravého a variabilního pohybu i dechu.

Jednotná skupina studentů umožní pozvolný postup a individuálnější přístup k nalezení vhodného provedení pozic pro každého z Vás. Cílem kurzu bude bezpečnější a jistější zapojení do veřejných lekcí i zvládnutí základních jógových pozic a principů i  pro vlastní domácí praxi.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

s láskou
© 2019 Aloha jóga