top of page

Jóga a odpočinek

Petra Šlechtická

 

workshop

SO 15.10. 10:15 - 12:45

Cena: 630 Kč

Rezervace: ZDE

Workshop zaměřený na spojení a prolnutí potřebného pohybu s odpočinkem, kterého se nám ne vždy plně dostává. Bez obojího se neobejdeme, ba naopak vzájemně je prospěšné tyto činnosti doplňovat. Seminář je plný jemného pohybu, dlouhé relaxace a péče. Přijďte vyzkoušet a užít si cvičení i ztišení.

IMG_5900.JPG

První část semináře budeme věnovat pohybovým cvičením s jednoduchým a účelným plynutím pro zahřátí a sílu. Poté přejdeme na restorativní praxi s hojným použitím pomůcek jako je bolster, deky, bločky a nebo blahodárný polštářek na oči. Pomůcky podpoří vaše tělo a umožní vám vědomě relaxovat, obnovit nervový systém a vytvořit léčivé prostředí.

Cvičení bude doplněno o teoretickou část s praktickými ukázkami, jak pro jógové rozcvičky, tak pro odpočinek. 

 

Na co se můžete těšit: 

  • jógové rozcvičky v podobě krátkých sestav

  • pozornost věnovanou dechu

  • představení restorativní jógy a jejích principů

  • odpočinek jako nezbytná součást zdravého života

  • jak odpočinek zařadit do své jógové praxe.

 

Seminář Vám pomůže: 

  • poznat přínosy obou směrů, jak pohybu, tak odpočinku

  • zpestřit svou jógovou praxi

  • povznést náladu i doplnit síly

  • pěstovat fyzickou a duševní rovnováhu.

 

Petra Šlechtická se studiu a předávání jógy věnuje přes 10 let. Během své jógové cesty měla možnost studovat u řady zkušených učitelů v zahraničí (Donna Farhi, Judith H. Lasater) a Čechách (Lucie Königová, Lenka Nezvalová), a i nadále s nimi své zkušenosti doplňuje a prohlubuje. Zaměřuje se na restorativní jógu a jemnou jógu, a to jak přiblížit nejen jógovou péči, ale i pozornost a zpomalení do běžných dní. Petra pravidelně pořádá lekce a semináře, kde vás provede vaší praxí.  Čas na odpočinek považuje za to, co nejvíce lidé opomíjejí a čemu se vyhýbají. Nabízí jak objevit a spojit pohyb s péčí o mysl i tělo.  https://www.umeniodpocinku.cz 

foto: @sara_zich

Storno podmínky: při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací   50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci může Klient převést na jinou osobu.

bottom of page