top of page

Večery s jin jógou (90 min)

Daniela Pařízková

Pátek 25.2.  18:15 - 19:30

Březen: 2.3., 9.3.,  30.3.

Duben: 6. a 27.4.

 

Cena: 250 Kč

Prodloužené podvečerní lekce jin jógy zaměřené na aktivaci i harmonizaci energetických drah - v březnu a dubnu věnované meridiánům jater a žlučníku, které v těchto měsících ovlivňují naše tělesné i mentální zdraví a rovnováhu.  Pracovat budeme zejména s kyčlemi, třísly a středem těla a rotačními či úklonovými pozicemi podpoříme funkci drah jater a žlučníku i čistící procesy v celém našem organismu.

 

Zklidnění mysli, stimulace hlouběji uložených tkání těla (vazů, šlach, fascií, ale i kloubů a kostí), uvolnění napětí v těle a prohloubení dechu jsou hlavními benefity lekcí jin jógy. Tvoří tak ideální kompenzaci našim rychlým dním, neustále zaměstnané mysli a dynamickému cvičení (zaměřenému převážně na svaly). 

 

Jinové pozice, v nichž zůstáváme i několik minut, mohou být  výzvou i pro naši neustále přelétavou mysl, nejen pro ztuhlé tělo. Momenty zastavení v pozicích pak můžeme využít ke kultivaci své trpělivosti a zaměření pozornosti k sobě i jako prostor pro krátkou meditaci. Jin jóga je tak vhodným předstupněm k zahájení meditační praxe -    k většímu zklidnění a ponoření do sebe .Jin jóga je skvělou podporou při jarní únavě a nabírání energie. 

Lekce, v nichž si hodně využíváme pomůcky a podporujeme jógovou praxi i  esenciálními oleji, jsou vhodné pro začátečníky, bez ohledu na věk. 

Daniela Pařízková  se věnuje především jin a terapeutické józe. 

Rezervace: online v systému

Adventn%C3%AD%20zastaven%C3%AD%20s%20jin
bottom of page