top of page
7T6A2369 as Smart Object-1 (2)_edited.jpg

Hana Štráfeldová

  • Absolventka FTVS UK Praha

  • Instruktorka jógy se zaměřením na zdravotní aspekty jógy (Dům jógy v Hlavici)

  • Spirální jógová terapie

Jóga prostupuje mým životem 20 let a přináší mi do života klid, radost a spokojenost. Protažené a posílené tělo, k tomu vědomější jednání, vyšší vnímavost, citlivost k vlastnímu tělu, meditace, důvěra ve smysluplnost života, je toho hodně, za co jsem józe vděčná.

Zkusila jsem různé jógové směry a přístupy, různé učitele u nás i v Indii a před cca 10 lety mě oslovila Spirální jóga. Je zaměřená terapeuticky a je velmi detailní a precizní v popisu jednotlivých pozic. Při tomto směru jsem také absolvovala instruktorský kurz.

V lekcích dbáme na zdravé a koordinované nastavení ásan, které si vždy chvíli prodýcháme. Jen občas zařadíme jednoduchou, lehce dynamičtější sekvenci.  Při cvičení využíváme řadu pomůcek, díky kterým se cvičení individuálně přizpůsobí dle fyzických možností a proporcí každého z nás. 

Jóga je životní cesta a láska, lektoruji pro radost😊 Mou prací a zároveň velkým naplněním je psychologické poradenství a psychoterapie, při kterém se zabývám mimo jiné propojováním emocí s jejich tělesnými projevy. Více o mně na www.hanastrafeldova.cz

bottom of page