Feldenkraisova® metoda

Pavla Procházková

Úterý   19:30 - 20:30

Cena: 150 Kč

Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně i bez předchozí zkušenosti s FM či jógou.

Lekce probíhá online a link na video je platný 7 dní, můžete cvičit i opakovaně.

 

Rezervace na 11.5. : ZDE

Lekce 11. 5.:  „„Seznamte se s vašimi obratli“: Dnešní lekce (11. 5.) se zaměřuje na páteř a pohyblivost jednotlivých obratlů. Budete mít možnost uvědomit si a cítit obratle, o kterých jste možná nikdy neuvažovali. Vytvoříme si ucelený obraz celé páteře a tím si rozšíříme naše pohybové možnosti.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celosvětově uznávaný psychosomatický přístup, v rámci kterého se učíme skrze vědomý pohyb objevovat a chápat sami sebe a své potřeby. Během lekcí FM pracujeme se všemi aspekty přirozeného učení, které jsme používali jako malé děti, což vede k lehkosti, radosti, plynulosti a bezbolestnosti v pohybu - v životě. 

 

FM si v sobě nese prvky dětských vývojových pohybů a pohybů funkčních, dále aspekty a principy bojových umění. Jedná se o velmi jemnou a laskavou metodu určenou lidem každého věku, všech schopností a dovedností, kteří mají chuť se rozvíjet a podpořit své zdraví… každý má možnost skrze ni najít svou vlastní pohybovo/životní cestu.

Otevřené lekce vede mezinárodně akreditovaná lektorka Feldenkraisovy® metody pro skupinové i individuální  lekce, Pavla Procházková.