Feldenkraisova® metoda

Pavla Procházková

Úterý   19:30 - 20:30

Cena: 150 Kč

Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně i bez předchozí zkušenosti s FM či jógou.

Lekce probíhá online a link na video je platný 7 dní, můžete cvičit i opakovaně.

Rezervace na 2. 3. : ZDE

V této lekci (2.3.) budeme hledat způsob, jak se lehce přetáčet z jedné strany na druhou. Pohyby, při kterých přecházíme přes střední linii těla, patří k důležité etapě vývoje smyslu pro rovnováhu. Budeme se věnovat pohybům, které zlepší koordinaci našich svalů a zvýší pohyblivost velkých kloubů.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celosvětově uznávaný psychosomatický přístup, v rámci kterého se učíme skrze vědomý pohyb objevovat a chápat sami sebe a své potřeby. Během lekcí FM pracujeme se všemi aspekty přirozeného učení, které jsme používali jako malé děti, což vede k lehkosti, radosti, plynulosti a bezbolestnosti v pohybu - v životě. 

FM si v sobě nese prvky dětských vývojových pohybů a pohybů funkčních, dále aspekty a principy bojových umění. Jedná se o velmi jemnou a laskavou metodu určenou lidem každého věku, všech schopností a dovedností, kteří mají chuť se rozvíjet a podpořit své zdraví… každý má možnost skrze ni najít svou vlastní pohybovo/životní cestu.

Otevřené lekce vede mezinárodně akreditovaná lektorka Feldenkraisovy® metody pro skupinové i individuální  lekce, Pavla Procházková.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

s láskou
© 2019 Aloha jóga