Ájurvéda aneb v jednoduchosti je krása...

Tereza Lindauerová

pátek 20. 9. 18:15 - 21:00

Cena: 600 Kč

Rezervace: ZDE

Zdravé tělo a psychika závisí na každodenních drobných rituálech. Ájurvéda, nejstarší medicínský systém na světě je právě o tom, jak o sebe pečujete, každý den, závisí na  "drobnostech".

V úvodu do základů ájurvédy si povíme, jak ji aplikovat v našich, evropských podmínkách,  a jak snadno a bez větších "obětí" dostat tělo i mysl do stability.

Mgr. Tereza Lindauerová / Zdraví v harmonii / se léta věnuje nejstarší medicíně světa ájurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem. Své znalosti využívá při terapiích, které harmonizují a posilují tělo i mysl.

Vystudovala katedru Dálný Východ na FF UK, ale odsud zběhla “k Indii”, indický medicínský systém - ájurvédu - studuje už 15 let. Začala prozaicky - stravou, kvůli vlastním zdravotním problémům a přes ni se dostala dál, k tělovým terapiím i bylinám. Tělové terapie a masáže studovala převážně na Srí Lance, mezi učitele, kteří ji v její cestě za ájurvédou nejvíce ovlivnili, patří MUDr. Martina Zisková a Dr. Pankaj Patil. Praxi provozuje ve svém studiu Zdraví v harmonii

 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

s láskou
© 2019 Aloha jóga