top of page

Advent na vlně ájurvédské pohody

Tereza Lindauerová

3.12.2021

Pátek 17:30 - 20:00

Cena: 650 Kč

Rezervace: ZDE

Seminář bude probíhat pouze naživo ve studiu. Platba pouze předem. Storno podmínky níže.

 

Milí přátelé ájurvédy,

také vás nebaví život plný únavy a stresu z uklízení, v adventním čase, který by měl být o pohodě, vůni koření, bylinných čajů a vánočního cukroví?

 

Přijďte si s námi užít pohodu na vlně ájurvédy…

                      Tereza & Aloha jóga

adventni seminar.jpg

Pomocí tohoto starobylého léčebného systému si ukážeme, že předvánoční stres není nutný a adventní čas si můžete vychutnat v klidu a pohodě.

  • Naučíme se, jak ulevit tělu od stresu

  • Jak jíst chutně a přitom zdravě. Chybět nebude ani ochutnávka vánočního cukroví.

  • Budeme si povídat o bylinkách a koření, které uleví od trávicích problémů, spojených s vánočními  i novoročními oslavami. Ochutnáme společně lahodné ájurvédské čaje.

  • Nebudou chybět tipy, jak se stravovat v zimě, jak posílit imunitu a „dobít“ energii – psychickou i fyzickou

  • Samozřejmě bude velký prostor pro vaše otázky a témata, která vás, v souladu s ájurvédou budou zajímat.

 

Mgr. Tereza Lindauerová / Zdraví v harmonii se léta věnuje nejstarší medicíně světa ájurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem. Vystudovala katedru Dálný Východ na FF UK, ale odsud zběhla “k Indii”, indický medicínský systém - ájurvédu - studuje už 15 let. Začala prozaicky - stravou, kvůli vlastním zdravotním problémům a přes ni se dostala dál, k tělovým terapiím i bylinám. Tělové terapie a masáže studovala převážně na Srí Lance. Mezi učitele, kteří ji v její cestě za ájurvédou nejvíce ovlivnili, patří MUDr. Martina Zisková a Dr. Pankaj Patil. Praxi provozuje ve svém studiu Zdraví v harmonii. 

Storno podmínky: při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací 50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci může Klient převést na jinou osobu.

bottom of page